Podíleli jsme se na novém vzhledu oblíbené dětské herny Baloon café

01. 07. 2015

Oblíbená pardubická kavárna s dětskou hernou, Baloon café, změnila svůj vzhled. Bylo nám potěšením, že jsme u této proměny mohli také být. Pro kavárnu jsme vytvořili nové atraktivní logo, stěny kavárny jsme polepili interiérovou tapetou s veselým dětským motivem a realizovali i další zajímavé projekty.

Kavárnu s dětskou hernou Baloon café naleznete v centru Pardubic. Patří mezi oblíbené místo pro maminky s dětmi, které nechtějí trávit volný čas v neosobních dětských koutcích v nákupních centrech. Aby se v kavárně malí i velcí návštěvníci cítili stále příjemně, bylo na čase vylepšit a zmodernizovat vzhled kavárny. Bylo nám potěšením, že jsme se na realizaci nového interiéru mohli také podílet.

Pro kavárnu jsme navrhli nové atraktivní logo, které plně koresponduje se jednotným stylem kavárny. Stěny kavárny jsme polepili interiérovou tapetou s originálním dětským motivem, který se prolíná i na deskách kryjících topení či na dibond desce v horní části kavárny. Pro zpříjemnění prostoru jsme vyrobili i mráček s potiskem, který je vyroben z 10 mm silné desky, a tím vytváří prostorový 3D efekt. Realizací interiéru naše spolupráce zdaleka nekončí – pro kavárnu jsme vytvořili nový jídelní lístek nebo samolepky na vstupní dveře.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje