Pohled do zákulisí přípravy finále Championship Hockey League

05. 02. 2020

Hradečtí hokejisté mají za sebou velký zápas, konkrétně finále hokejové Ligy mistrů, ve kterém bojovali o titul proti švédské Frölundě.

Pohled do zákulisí přípravy finále Championship Hockey League

Příprava na tuto událost však nečekala pouze hokejisty, ale také náš tým, který se podílel na "přestrojení" zimního hradeckého stadionu do reklamních kulis Chamipions Hockey League.

Příprava ledu, mantinelů a kompletního brandingu, to vše se muselo zvládnout v rekordně krátkém čase 36 hodin, což znamenalo, že práce probíhaly nepřetržitě i přes noc.

Díky skvělé koordinaci a 100% nasazení tak bylo na úterní velkou bitvu vše připraveno a diváci si tak mohli užít očekávané velké finále.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dRgUXDyryTU&feature=youtu.be

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje