Pojďte s námi na MARKETING MIX 2016

31. 05. 2016

Pojďte s námi na MARKETING MIX 2016

Náš sortiment reklamních předmětů se výrazně rozrostl, přijďte se podívat. Na veletrhu si zblízka prohlédnete vzorky reklamních dárků, ukážeme Vám nové technologie reklamních polepů a představíme výrazně rozšířenou nabídku naší internetové divize ePortály.

Pokud nám napíšete na e-mail hradec@jirout.com nebo zavoláte na 774 042 373, stanete se našimi hosty a vstupenku na veletrh získáte ZDARMA. Těšíme se na setkání na veletrhu Marketing Mix ve čtvrtek 9. června 2016 od 9 do 17 hodin v královéhradeckém Aldisu (mapa).

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje