Polepili jsme už tisíce aut a dodávek, ale tohle pro nás byla velká premiéra

10. 03. 2020

Měli jsme tu čest  polepit v pořadí už druhý elektromobil Tesla Model 3.

Polepili jsme už tisíce aut a dodávek, ale tohle pro nás byla velká premiéra

Jsme hrdí na to, že díky preciznosti naší práce, kvalitním materiálům a rychlosti realizace (zpravidla do 2 pracovních dní), máme možnost podílet se na těchto proměnách.

První realizace se  nesla v duchu elegance. Teslu jsme zahalili do matného celopolepu v luxusním odstínu Charcoal wrappingové autofolie Avery Supreme. Druhá realizace byla naprosto odlišná, měla symbolizovat sílu a energii, drive a moderního ducha, stejně tak jako jeho majitel. Pohráli jsme si i s interiérem. Chromové prvky přelepili do matné černé a celou Teslu zabalili do dynamické žluté barvy.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje