Pořádáte společenskou akci? Přípravu svěřte nám

17. 07. 2017

Plánujete společenskou událost, ale nemáte zkušenosti nebo čas na organizační záležitosti? Nechte to na nás!

Pořádáte společenskou akci? Přípravu svěřte nám

Pro společnost Autoneum jsme zajistili kompletní organizaci Rodinného dne. Vystupující, atrakce, technika, občerstvení, zabezpečení akce, reklamní předměty, informační tabule, letáky a personální zajištění. Zkrátka organizace do A do Z.

Už dávno nejsme jen profesionálními tiskaři a lepiči. Pokud si naši klienti přejí, poskytujeme i mnohem rozsáhlejší spektrum služeb, mezi které náleží i organizační zajištění společenských akcí. Z Vaší pozice klienta musíte připravit pouze rozpočet, termín, místo konání a základní požadavky na náplň akce, vše ostatní je naší prací.

Rodinný den společnosti Autoneum pro nás znamenal několikatýdenní přípravy, během nichž jsme smluvně zajistili vystupující, dětské atrakce či občerstvení, ale také kompletní zázemí akce – techniku, pódium, zábrany či mobilní toalety. Samozřejmostí byly návrh a výroba širokého spektra reklamních předmětů s logem společnosti Autoneum, informační letáky, navigační cedule a další prvky.

Chcete vyzkoušet, jak pohodlné je objednat realizaci akce na klíč, a poté se jen dívat na naši práci? Jsme připraveni pomoci s organizací i Vám.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje