Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Právě spuštěno: Úklid s moderní tváří

09. 06. 2017

Jste na řadě s úklidem společných prostor domu, ale nemáte chuť čistit špinavé chodby, schodiště a výtahy?

Právě spuštěno: Úklid s moderní tváří

Nezbývá Vám čas na úklid domácnosti? Trpíte závratěmi a nezvládáte umývání oken? Pak se nezapomeňte podívat na nový web, jenž jsme právě spustili pro Úklidovou firmu LENA. Stránky jsou plně responzivní, on-line objednávku tak můžete odeslat nejen ze svého počítače, ale i z mobilu či tabletu.

Z uživatelských testování jednoznačně vyplývá, že návštěvníci internetové stránky nečtou, ale spíše rychle skenují. Jako tvůrci webů proto stojíme před obtížným úkolem vždy, když klient potřebuje vložit do stránek větší množství textů. Ty totiž musí copywriter zformátovat tak, aby netvořily nepřehledné dlouhé odstavce, neobsahovaly zbytečné pasáže a měly záchytné body, které návštěvníky rychle zaujmou.

Pro společnost LENA jsme na stránky vkládali texty popisující jednotlivé služby, v nichž nebylo možné jednoduše škrtat, neboť bychom tím návštěvníky připravili o důležité informace. Zvolili jsme proto metodu rozdělení textu na více bloků, zvýraznili klíčové fráze a minimalizovali grafické prvky webu, aby návštěvník nebyl zbytečně rušen při čtení. Jak se nám práce povedla? Posuďte sami.

Nový web společnosti LENA je založen na našem moderním publikačním systému WebManager poskytujícím kromě standardní správy obsahu řadu specializovaných funkcí. Umožňuje rovněž vytvářet administrátorské a editorské role, díky nimž můžete v předem určeném omezeném rozsahu zpřístupnit správu stránek i osobám, jež neovládají ani základy webmasteringu. Chcete vědět více? Kontaktujte nás, rádi Vám WebManager představíme při osobní schůzce.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace