Právě spuštěno: Úklid s moderní tváří

09. 06. 2017

Jste na řadě s úklidem společných prostor domu, ale nemáte chuť čistit špinavé chodby, schodiště a výtahy?

Právě spuštěno: Úklid s moderní tváří

Nezbývá Vám čas na úklid domácnosti? Trpíte závratěmi a nezvládáte umývání oken? Pak se nezapomeňte podívat na nový web, jenž jsme právě spustili pro Úklidovou firmu LENA. Stránky jsou plně responzivní, on-line objednávku tak můžete odeslat nejen ze svého počítače, ale i z mobilu či tabletu.

Z uživatelských testování jednoznačně vyplývá, že návštěvníci internetové stránky nečtou, ale spíše rychle skenují. Jako tvůrci webů proto stojíme před obtížným úkolem vždy, když klient potřebuje vložit do stránek větší množství textů. Ty totiž musí copywriter zformátovat tak, aby netvořily nepřehledné dlouhé odstavce, neobsahovaly zbytečné pasáže a měly záchytné body, které návštěvníky rychle zaujmou.

Pro společnost LENA jsme na stránky vkládali texty popisující jednotlivé služby, v nichž nebylo možné jednoduše škrtat, neboť bychom tím návštěvníky připravili o důležité informace. Zvolili jsme proto metodu rozdělení textu na více bloků, zvýraznili klíčové fráze a minimalizovali grafické prvky webu, aby návštěvník nebyl zbytečně rušen při čtení. Jak se nám práce povedla? Posuďte sami.

Nový web společnosti LENA je založen na našem moderním publikačním systému WebManager poskytujícím kromě standardní správy obsahu řadu specializovaných funkcí. Umožňuje rovněž vytvářet administrátorské a editorské role, díky nimž můžete v předem určeném omezeném rozsahu zpřístupnit správu stránek i osobám, jež neovládají ani základy webmasteringu. Chcete vědět více? Kontaktujte nás, rádi Vám WebManager představíme při osobní schůzce.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje