Reklama do nepohody

31. 10. 2016

Kvalitní reklamní prvky musí zvládnout nepříznivé klimatické podmínky – intenzivní sluneční záření, déšť, sníh či teplotní výkyvy, a v případě reklamních obalů rovněž necitlivé zacházení. Dvojnásob to platí v případě obalů, jež navrhujeme a vyrábíme pro LK Baits, jednoho z největších evropských producentů rybářských návnad a nástrah.

Reklama do nepohody

Společnosti LK Baits jsme navrhli a vyrobili široké spektrum reklamních prvků – od velkoplošných plachet přes celopolepy vozidel, PVC bannery s digitálním tiskem, reklamní cedule a tiskové materiály až po produktové obaly.

Abychom splnili vysoké nároky LK Baits, je mnoho reklamních elementů atypických nebo nadstandardně odolných. Ukázkovým příkladem atypické reklamy jsou dibondové reklamní cedule upravené 3D frézováním do tvarů vystupujících mimo základní plochu. Plasticky působící potisk vystupující z výchozího tvaru budí výrazně větší pozornost než běžné cedule obdélníkového formátu.
Vysoce nadstandardní vlastnosti musí vykazovat produktové obaly výrobků LK Baits. Potřeby pro rybáře jsou užívány v prostředí s dlouhodobě vysokou vlhkostí a jsou vystaveny i dalším nepříznivým vnějším vlivům – slunečnímu svitu či tvrdšímu zacházení. Řada obalů je navíc transparentní, aby zákazníci mohli vizuálně kontrolovat obsah balení. U vybraných produktů jsme proto zvolili technologii úspěšně odolávající i náročným podmínkám a namísto standardně používané samolepicí fólie jsou obaly potištěny. Toto řešení garantuje vyšší odolnost proti poškození a umožňuje zachovat esteticky dokonalý vzhled obalů po dlouhou dobu.

Reklamní prvky dodávané společnosti LK Baits jsou názornou ukázkou kvality naší práce a možností poskytovaných moderními tiskovými technologiemi. A nutno dodat: ukázkou spolehlivou a úspěšnou.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje