Reklamní plachta v novém kabátě...

22. 11. 2017

Pokud jste v minulosti vyjeli z Pardubic směrem na Dašice, nemohli jste minout naši největší a zároveň i nejstarší reklamní plochu, na které bylo bohužel znát, že má svá nejlepší léta za sebou.

Reklamní plachta v novém kabátě...

A protože postupně měníme firemní identitu, rozhodli jsme do nového kabátu obléct také tuto „zasloužilou“ reklamní plachtu.

Štěstí při nás stálo, protože kolegové z výrobního oddělení si udělali v nabitém výrobním plánu čas a plachtu nám vyrobili a namontovali. Ze začátku to totiž vypadalo, že platit bude pořekadlo o kovářově kobyle, která chodí bosa. Přes množství zakázek na výrobu reklamních plachet pro jednorázové reklamy, sportovní akce či dlouhodobé reklamní poutače, to vypadalo, že se na nás řada nedostane a budeme muset hledat nějakou reklamku :)

Pokud potřebujete plachtu pro umístění reklamního sdělení či usnadnění orientace Vašich zákazníků, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné technologie a materiálu, navrhneme design, zajistíme kompletní výrobu a postaráme se také o finální instalaci plachty. Více informací o výrobě plachet naleznete na našich nových stránkách https://www.jirout.com/reklamni-plachty/

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje