Reklamní propisky s bezplatným potiskem

20. 06. 2017

Než odjedete na dovolenou, zkontrolujte vybavení své společnosti reklamními předměty.

Reklamní propisky s bezplatným potiskem

Dochází Vám firemní propisky, ten malý, ale zákazníky stále oblíbený dárek? Právě teď máte příležitost doplnit zásoby o plastové i kovové modely, jež Vám potiskneme zcela zdarma.

Naše akční nabídka obsahuje osm různých propisek v řadě barevných kombinací a s mimořádně výhodnými cenami. Navíc získáte na zakoupené propisky potisk jednou barvou zcela zdarma. Jedna barva nestačí, potřebujete na propiskách vícebarevné logo, text nebo grafiku? Nevadí, od celkové ceny odečteme potisk základní barvou a na Vás zůstane pouze úhrada dalších barev.

Kompletní přehled nabízených modelů je Vám k dispozici v novém vydání našeho newsletteru. Chcete si propisky prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet, zda je vybraný model tím nejlepším, co Vaše společnost potřebuje? Napište nám nebo zavolejte na telefon +420 775 88 99 11 a domluvte si schůzku. Rádi Vám jednotlivé propisky ukážeme a podle konkrétních požadavků sestavíme individuální nabídku přesně na míru.

Akční nabídka platí do 4. srpna 2017 nebo do vyprodání zásob.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje