Reklamy pro TAXIS SNOW POLO

11. 03. 2019

Pardubické závodiště začátkem března nabídlo milovníkům koní a zimy opravdu netradiční podívanou.

Reklamy pro TAXIS SNOW POLO

Pardubice se staly dějištěm mezinárodního turnaje koňského póla na sněhu TAXIS SNOW POLO. Zde se kromě domácích jezdců divákům představili také hráči
z Maďarska, Dánská, Slovenska, Rakouska či Německa, které za vítězstvím v hlavním sobotním programu povzbuzovalo bezmála 600 diváků.

Náročná příprava začala již o několik týdnů dříve. Především bylo potřeba pokrýt stávající ledovou plochu sněhem, aby se předešlo zraněním koňů i jezdců. Z Nového Města na Moravě bylo nakonec dovezeno 14 kamionů sněhu, protože ten bohužel vyrobit neumíme :(

Vše ostatní, co jste ale mohli na závodišti vidět byla naše práce - muší křídla, nekonečné bannery na zábradlích, polepy brankových konstrukcí či fotostěny, na tom jsme pracovali my :)

Komu tato unikátní akce, kterou pořádají především vyhlášená zimní střediska jako je Davos, Kitzbühel či Svatý Mořic tentokrát utekla nemusí smutnit - Taxis Polo se do Pardubic vrátí v létě, kdy se na pardubickém závodišti ve dnech 7. - 9. června uskuteční Taxis Polo Open Cup a od 16. do 18. srpna Taxis Polo Beach.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje