"Rozběhli" jsme nový web pardubického půlmaratonu

06. 06. 2018

"Rozběhli" jsme nový web pardubického půlmaratonu

Hrdě hlásíme, že WEB www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz JE SPUŠTĚN.

Možná to občas vypadá, že se jen bavíme, ale opak je pravdou. Makáme a klikáme, až se z nás "kouří" a tak prostě potřebujeme občas "orazit" .

Před pár dny jsme pustili do světa novou podobu webu pro našeho klienta, p. Bujnocha. Mezi běžci profíky i hobíky už v okolí není člověka, který by o úspěšném běžeckém závodě neslyšel a nám je ctí, že jsme mohli navrhnout novou grafickou podobu webu včetně nasazení webu na náš systém. Budete-li chtít redesign grafiky webu, nebo kompletní nový web, neváhejte nás oslovit. :-) Web je samozřejmě plně responzivní pro mobilní uživatele.

A pro ty z vás, kteří se již nemůžete dočkat, stejně jako my, mám dobrou zprávu. Registrace na 2019 už začaly. Do STARTU zbývá ... 318 dní / 10 hodin / 22 minut / 36 sekund .. právě teď.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje