Seznamte se: náš nový e-shop pracuje za Vás

26. 06. 2017

16 měsíců práce našeho on-line týmu je u konce: spustili jsme nový e-shop s reklamními dárky.

Seznamte se: náš nový e-shop pracuje za Vás

Na zcela nově koncipovaném webu najdete řadu služeb, jež Vám pomohou s výběrem mezi tisíci nabízených produktů a umožní zboží a služby buď přímo objednat, nebo pouze nezávazně poptat. Samozřejmostí je plná dostupnost na mobilních zařízeních.

Víme, že často řešíte problém s rychlým nalezením reklamních předmětů s Vámi požadovanými vlastnostmi. Proto jsme nový e-shop připravili tak, aby Vám efektivně pomohl při hledání nejvhodnějších produktů. K dispozici nyní máte inteligentní fulltextové vyhledávání, jež porozumí i složitějším dotazům. Připravena je také sada filtrů, v nichž můžete nastavit podrobné parametry hledaných produktů, a to včetně kombinací barev.

Nejste si jisti výběrem, potřebujete poradit? Přesně pro Vás je připravena služba nezávazných poptávek. Funguje zcela shodně jako klasická objednávka, v případě poptávky ovšem zboží závazně neobjednáváte, ale pouze posíláte dotaz našim obchodníkům. Ti se Vám brzy ozvou, pomohou s výběrem nejvhodnějšího řešení a doporučí optimální formu potisku, a až poté změní Vaši poptávku na objednávku.

Nemáte vlastně představu, jaké reklamní předměty pro Vaši firmu pořídit? Můžete se inspirovat v našem přehledu referencí, anebo nám rovnou napsat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje