Sportovní park s naší výbavou

11. 08. 2017

Úspěšný Olympijský park 2016 má pokračování, letos v podobě Sportovního parku Pardubice. A my ani tentokrát nebudeme chybět.

Sportovní park s naší výbavou

Naši práci spatříte hned při vstupu do areálu, na všech sportovních stanovištích a můžete si ji odnést i domů. Stejně jako vloni jsme připravili sadu sportovního oblečení a doplňků s logem akce, a to nejen v podobě oděvů projektového týmu a asistentů u jednotlivých sportovních stanovišť, ale také v atraktivní sadě triček, čepic a dalšího vybavení s potiskem Sportovního parku.

Že o Sportovním parku ještě nic nevíte? Na webu magistrátu je Vám k dispozici podrobný průvodce. A až si přijdete zasportovat, zastavte se u nabídky předmětů s motivy akce. Pro Sportovní park jsme připravili exkluzivní trička, čepice, sportovní vaky a další praktické vybavení, jež Vám poslouží nejen při jednotlivých sportovních disciplínách, ale i budoucnu. Vysoká kvalita materiálu i potisku je zárukou, že i po delší době budou textil a potisk stejné jako ve chvíli, kdy jste je zakoupili.

Přejeme hodně štěstí a krásné zážitky při sportu v srdci Pardubic.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje