Sportovní trička s potiskem

18. 03. 2019

Jaro je tady, konec výmluv, jdeme ven najít po zimě ztracenou fyzičku! :-)

Sportovní trička s potiskem

Co však hledat už nikde nemusíte je sportovní textil, ve kterém se budete i během tréninku cítit dobře!

V naší nabídce najdete skvělá trička RUNNER, která jsou k dostání v pánském, dámské i dětském provedení a jsou ideální po všech stránkách - splňují funkčnost, skvěle sedí a jsou za příznivou cenu.

Tričko je lehkého funkčního materiálu (150 g/m²), a proto se skvěle hodí pro jakékoliv sportovní aktivity od běhu, přes cyklistiku, fitness až po jógu.

Prodyšný materiál zaručuje rychleschnoucí vlastnosti a dobrý odvod potu, díky čemuž se v něm budete skvěle cítit i při tom nejvyšším sportovním nasazení :)

Kromě funkčních vlastností tričko splňuje i trendy požadavky - k dostání je v mnoha barevných módních variantách.

Skvělou zprávou také je, že trička RUNNER u nás najdete za velmi příznivou cenu, která je v porovnání s podobnými tričky i poloviční.

Samozřejmostí je pak možnost potisku - ideálně v černé nebo stříbrné barvě.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje