Šťavnaté tyčinky a lahodné medové nápoje, bez zbytečné chemie, zato zdravé a oku lahodící.

06. 11. 2017

Zkrátka perfektní svačinka a mlsání z pečlivě vybraných surovin a 100% přírodní kvality.

Šťavnaté tyčinky a lahodné medové nápoje, bez zbytečné chemie, zato zdravé a oku lahodící.

Právě tyto vlastnosti naši grafici přenesli do 12 zbrusu nových designových obalů JetBar tyčinek a 5 etiket netradičních medových nápojů od společnosti EURONA.

A nezůstalo jen u obalů a etiket. Taková dávka zdraví, energie a poctivých surovin si žádala tvorbu poutavého katalogu, plného barev a svěžích obrázků, které nejednoho grafika lákaly k zakousnutí. Ještě, že ty dobroty zůstaly pouze v tištěné podobě, jinak bychom neodolali.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje