SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

20. 12. 2021

SVÁTEČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Vážení klienti, dodavatelé, přátelé, 

velice si vážíme toho, že jste s námi po celý tento rok byli,  ale stejně jako vy, i my jsme trochu unavení a tak si bereme pár dní volna a mezi svátky "to zavřeme" : )

Samozřejmě, že maily budeme kontrolovat, ale reagovat budeme o malinko pomaleji, než jste u nás zvyklí. 

Zpátky "na značkách" budeme od 3. ledna. Do té doby budeme odpočívat a užívat si vánoční čas s našimi rodinami a přáteli. 

Pokud budete cokoliv potřebovat, tak pište na mail obchod@jirout.com (hlídám to :)

Mějte se báječně, užívejte si rodinu a přátele a těším se na naši další spolupráci v nadcházejícím roce. 

Gábina Jiroutová 

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje