Světovému lídru ve výrobě zastřešení bazénů, vířivek a teras jsme polepili téměř celý vozový park

15. 09. 2015

Společnost Alukov patří mezi světového lídra ve výrobě zastřešení bazénů, vířivek či teras. O to víc nás těší, že jsme se společností mohli spolupracovat na zajímavých zakázkách v oblasti reklamních služeb. Mezi ně patří polep většiny firemních vozů.

Světový lídr ve výrobě zastřešení bazénů, vířivek či teras, společnost Alukov, je celosvětově známá svojí vynikající kvalitou výroby, zpracování a designu zastřešení. Za to ji právem patří prvenství ve svém oboru. Tím více nás těší, že si pro své realizace v oblasti reklamních služeb vybrali právě naši firmu.

Výsledkem naší spolupráce v posledních měsících je polep většiny firemních aut společnosti. Děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že budeme mít v budoucnu možnost se podílet na dalších zajímavých zakázkách.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje