Tiskneme do nekonečna a ještě dál!

26. 01. 2017

Výjimečný stroj nabízející extrémně velký formát tisku o šířce až 320 cm. To je nová posila našeho tiskového centra – výkonná velkoformátová UV LED tiskárna Mimaki UJV 55-320.

Tiskneme do nekonečna a ještě dál!

Nová tiskárna disponuje řadou sofistikovaných funkcí, jakými jsou např. MAPS zamezující vzniku pruhů při tisku či Waveform Control zaručující maximální jasnost a ostrost. Mimořádná je rovněž rychlost dosahující 80 m² potištěné plochy za hodinu. Za jedinou hodinu Vám vytiskneme několik billboardů či desítky plakátů, za jediný den materiály pro celou kampaň.

Větší a výkonnější tiskárnu na této úrovni kvality ve Východních Čechách nenajdete. Zastavte se u nás, rádi Vám ukážeme, proč je naše nová tiskárna tím nejlepším řešením pro Vaši reklamu.

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje