Tiskneme ještě rychleji a bílou barvou!

13. 08. 2017

Představujeme naši novou kolegyni. Váží 1800 kg, na šířku potiskne až 207 cm, pochází z rodiny společnosti Agfa a nese jméno Anapurna M2050.

Tiskneme ještě rychleji a bílou barvou!

Disponuje vysokou produktivitou (až 32 m²/h), exkluzivní kvalitou tisku a díky speciálním inkoustům dokáže čerstvý tisk vytvrdit UV zářením. Výsledná grafika má dlouhou životnost a vysokou odolnost, a to i při použití ve venkovním prostředí. A co Vás, naše klienty, bude zajímat nejvíce – Anapurna umí tisknout bílou.

Proč je právě bílá tak zdůrazňovaným přínosem nové tiskárny? Možná Vás napadá: „Vždyť se přece tiskne na papír, a ten je bílý, tak na co bílá barva?“ Jenže ne vždy tiskneme na bílou plochu. Řada našich klientů tiskne na transparentní (průhledné) či barevné materiály, a tam už se bez bílé barvy neobejdeme. Bílá tisková barva je výhodou rovněž v případech, kdy máte tisknout velké barevné plochy s minimem bílé. Pokud nemá Vaše tiskárna bílou barvu, musíte použít bílý materiál (např. papír) a potisknout celou plochu barevně s vynecháním bílých míst. Pokud ale bílou máte, použijete barevný materiál a vytisknete jen bílé prvky. Výsledkem je výrazná úspora nákladů.

potisku transparentních materiálů se bez bílé neobejdete vůbec. Pokud nemáte bílou, musíte grafiku změnit tak, aby bílou vůbec neobsahovala, což je vážným problémem u společností majících bílou mezi základními firemními barvami.

To vše je pro nás minulostí, naše nová spolupracovnice tiskne rychle, spolehlivě, kvalitně a – bíle. Seznamte se – Anapurna M2050.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje