TopChlazeni.cz – e-shop ledniček a mrazniček Liebherr v nové podobě

06. 06. 2016

Certifikovanému prodejci chladicí a mrazicí technicky Liebherr, společnosti specSHOP, jsme navrhli a realizovali novou generaci specializovaného e-shopu. Moderně koncipované stránky jsou pro návštěvníky přehlednější, jednodušší na ovládání a především – bez omezení dostupné i na velmi malých rozlišeních, tedy i ve starších typech mobilních telefonů a tabletů.

TopChlazeni.cz – e-shop ledniček a mrazniček Liebherr v nové podobě

Nový e-shop s chladící technikou Liebherr byl navržen na základě našich dlouholetých zkušeností a vychází z praktických poznatků a uživatelských testů tohoto typu webů. Stránky poskytují detailní informace o prodávaném zboží i o nákupním procesu, zároveň ale zkušenějším uživatelům umožňují rychlou cestu k objednávce.

Samozřejmostí je široká nabídka platebních možností, od standardní fakturace přes platbu kartou a splátkový prodej až po úhradu prostřednictvím služby ePlatba. Nový e-shop se stal důstojnou prezentací prestižní značky nabízející svým zákazníkům vysokou kvalitu výrobků i služeb.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje