Transferový tisk

27. 07. 2022

Transferový tisk

Nový tiskový stroj pro plnobarevný ekologický potisk textilu Azon Pronto Plus už stojí na dílně. Vyladili jsme tisk a tiskneme osto6 :).

Šíře tisku je skvělých 60 cm v návinu role 50 m :-) díky tomu jsme opravdu „neomezeni“ ve velikosti tištěného motivu. Tisková kvalita je 720 dpi a motivy lze tisknout jak plnobarevné, tak i jednoduše čistě bílé.
Používáme pouze originální ekologické inkousty a plníme certifikaci pro Oeko-Tex.

Potiskneme jakékoliv textilní materiály - bavlna, směsi bavlny a polyesteru, sportovní Hi-tech materiály, softshelly, polyestery, jutu, netkaný textil... cokoliv co se textilu jen trochu podobá :-) a není to samozřejmě jen textil, ale také batohy, tašky, sportovní tašky, vaky apod.

Díky digitální technologii nejsme omezeni počtem ks a jsme schopni i v rámci zakázky aplikovat např. ČÍSLA na dresy, jména na sportovní tašky apod.

Tisky jsou neuvěřitelně odolné. Do textilu se vpijí a už se „nepustí“.

Stačí si jen vybrat na našem webu - jiroutreklamnipredmety.com
textil nebo jiné produkty a poptat nás.
Rádi Vám pošleme cenu produktu vč. potisku (i bez něj :)

Neváhejte a projděte si naši nabídku a využijte tak času pro pořízení vánočních dárků ke konci roku.

https://www.youtube.com/watch?v=S8C1ckb_10w

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje