Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Tvorba webů

Webová prezentace obvykle slouží jako vizitka společnosti, kdy zároveň představuje významný marketingový kanál. V rámci tvorby webu Vám poskytneme podporu od samotné analýzy, přes návrh až po finální realizaci. Zaměřujeme se na vytýčení cílů webové prezentace s ohledem na Vaše podnikání, pochopení potřeb a očekávání reálných uživatelů. Dbáme na to, aby Vaše stránky byly intutitivní, uživatelsky přívětivé, přístupné a použitelné. Tvoříme funkční a důvěryhodné weby, které ladí s vizuální identitou Vaší společnosti, nabízeného produktu či služby.

Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít
Nahoru
Zavřít

Web na míru Vašim představám

Dejte svému webu moderní tvář!

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci. Zjistíme Vaše přání a představy a navrhneme postup realizace.

Kontaktujte nás

Nový web pro Vás připravíme od prvního do posledního kroku. Detailně vyhodnotíme potřeby Vaší společnosti a navrhneme optimální řešení. Vytvoříme jedinečnou grafiku, naprogramujeme a nakódujeme stránky, připravíme obsah, zpracujeme dodané podklady. S našimi klienty navazujeme vztah založený na partnerství a spolupráci. Rádi Vás zapojíme do samotného vývoje webu, můžete tak ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby.

S námi se Váš web neztratí

  • Oslovení a udržení dlouhodobé pozornosti současných i potenciálních zákazníků.
  • Snadno ovladatelné, uživatelsky přívětivé a důvěryhodné webové prezentace.
  • Responzivní design pro zobrazení na všech typech zařízení. 
  • Vlastní redakční systém WEBmanager.

Webové stránky

Redakční systém WEBmanager

WEBmanager je pokročilý systém pro správu obsahu webu. Umožňuje vytvářet odlišné administrátorské a editorské role a poskytuje přístup ke správě obsahu webu. Systém je nastaven tak, aby Vám umožnil práci s obsahem webu bez znalosti základů HTML a dalších webových technologií.

webmanager

  • Jednoduchá intuitivní správa obsahové i produktové části.
  • Možnost správy více jazykových mutací.
  • Redakční systém je plně responzivní, použitelný na všech zařízeních (obsah se přizpůsobí aktuálnímu rozlišení).
  • Přístupnost přes všechny moderní internetové prohlížeče.
  • Přizpůsobení požadavkům ze strany vyhledávačů (Google, Seznam, Bing).

 

 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace