Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Vašemu webu dáme 6P - Přehledný, přitažlivý, přístupný, použitelný, personalizovaný a profesionální

11. 10. 2016

Webová prezentace je vizitkou Vaší společnosti. Plně funkční a srozumitelné stránky jsou důkazem Vašeho zájmu o návštěvníky a jejich pohodlí při procházení webu. Kvalitní internetová prezentace přitom nemusí být neúměrně drahá, zejména v případech, kdy nepotřebujete komplikované funkce a mimořádné vizuální efekty.

Vašemu webu dáme 6P - Přehledný, přitažlivý, přístupný, použitelný, personalizovaný a profesionální

Má Váš současný web svá nejlepší léta již dávno za sebou, je nastaven pro zastaralé parametry, nelze jej správně zobrazit na mobilních zařízeních, jsou některé funkce či služby neaktuální?

Uvažujete o zcela nové internetové prezentaci tvořící pozitivní veřejný profil Vaší společnosti a podporující prodejní kanály? Váš nový web navrhneme, vyrobíme a oživíme tak, aby měl všech 5P.

  1. Přehlednost – moderní web poskytuje návštěvníkovi snadnou a rychlou cestu k požadovanému cíli. Navrhneme strukturu Vašeho webu tak, aby byla intuitivní, snadno srozumitelná a dobře prostupná. Čím dříve se návštěvník Vašich stránek dostane k požadovanému cíli, tím vyšší máte šanci na úspěch.
  2. Přitažlivost – kvalitní a atraktivní design je základem úspěchu každého webu. Navrhneme a zpracujeme šablony odpovídající nárokům design manuálu Vaší společnosti, připravíme grafickou podobu stránek v rozlišeních pro desktopy i mobilní zařízení.
  3. Přístupnost – úspěšný web musí být přístupný na všech zařízeních. Vaše stránky přizpůsobíme široké škále rozlišení displejů a navrhneme tak, aby byly plně zobrazitelné a použitelné i na jednoduchých mobilních zařízeních.
  4. Použitelnost – spolehlivý web musí být snadno použitelný i pro méně zkušené návštěvníky a nesmí vyžadovat znalosti, které nejsou mezi uživateli běžné. Při návrhu a realizaci webů vždy respektujeme ustálené návyky návštěvníků a nekomplikujeme jim procházení Vašich stránek atypickými či obtížně srozumitelnými prvky a funkcemi.
  5. Personalizace – éra univerzálních prezentací skončila, přizpůsobte svůj web hlavním cílovým skupinám. Analyzujeme uživatelské chování a preference nejvýznamnějších návštěvnických skupin Vašich stránek a navrhneme příslušné úpravy webu. Personalizace webu může významně podpořit loajalitu návštěvníků a zvýšit počet jejich opakovaných návratů na Vaše stránky. Více návštěv pak může znamenat zvýšení obratu či příjmů z reklam.
  6. Profesionalita – špičková prezentace nesmí obsahovat chyby. Proto Váš web před spuštěním prověřujeme, testujeme a kontrolujeme.

 

A co když přidáme 7. P – prosperitu?

Prosperující – obchodní úspěch Vašeho webu bude naší společnou prací. Je na Vás, abyste webu dodali kvalitní obsah, konkurenceschopné zboží, atraktivní služby. Je na nás, abychom webu zajistili nejvyšší pozice ve vyhledávačích, úspěšné reklamní kampaně, pozitivní reakce uživatelů. Zastavte se u nás, společně to dokážeme.

Využijte bezplatnou úvodní konzultaci, rádi Vám řekneme více.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace