Vašemu webu dáme 6P - Přehledný, přitažlivý, přístupný, použitelný, personalizovaný a profesionální

11. 10. 2016

Webová prezentace je vizitkou Vaší společnosti. Plně funkční a srozumitelné stránky jsou důkazem Vašeho zájmu o návštěvníky a jejich pohodlí při procházení webu. Kvalitní internetová prezentace přitom nemusí být neúměrně drahá, zejména v případech, kdy nepotřebujete komplikované funkce a mimořádné vizuální efekty.

Vašemu webu dáme 6P - Přehledný, přitažlivý, přístupný, použitelný, personalizovaný a profesionální

Má Váš současný web svá nejlepší léta již dávno za sebou, je nastaven pro zastaralé parametry, nelze jej správně zobrazit na mobilních zařízeních, jsou některé funkce či služby neaktuální?

Uvažujete o zcela nové internetové prezentaci tvořící pozitivní veřejný profil Vaší společnosti a podporující prodejní kanály? Váš nový web navrhneme, vyrobíme a oživíme tak, aby měl všech 5P.

  1. Přehlednost – moderní web poskytuje návštěvníkovi snadnou a rychlou cestu k požadovanému cíli. Navrhneme strukturu Vašeho webu tak, aby byla intuitivní, snadno srozumitelná a dobře prostupná. Čím dříve se návštěvník Vašich stránek dostane k požadovanému cíli, tím vyšší máte šanci na úspěch.
  2. Přitažlivost – kvalitní a atraktivní design je základem úspěchu každého webu. Navrhneme a zpracujeme šablony odpovídající nárokům design manuálu Vaší společnosti, připravíme grafickou podobu stránek v rozlišeních pro desktopy i mobilní zařízení.
  3. Přístupnost – úspěšný web musí být přístupný na všech zařízeních. Vaše stránky přizpůsobíme široké škále rozlišení displejů a navrhneme tak, aby byly plně zobrazitelné a použitelné i na jednoduchých mobilních zařízeních.
  4. Použitelnost – spolehlivý web musí být snadno použitelný i pro méně zkušené návštěvníky a nesmí vyžadovat znalosti, které nejsou mezi uživateli běžné. Při návrhu a realizaci webů vždy respektujeme ustálené návyky návštěvníků a nekomplikujeme jim procházení Vašich stránek atypickými či obtížně srozumitelnými prvky a funkcemi.
  5. Personalizace – éra univerzálních prezentací skončila, přizpůsobte svůj web hlavním cílovým skupinám. Analyzujeme uživatelské chování a preference nejvýznamnějších návštěvnických skupin Vašich stránek a navrhneme příslušné úpravy webu. Personalizace webu může významně podpořit loajalitu návštěvníků a zvýšit počet jejich opakovaných návratů na Vaše stránky. Více návštěv pak může znamenat zvýšení obratu či příjmů z reklam.
  6. Profesionalita – špičková prezentace nesmí obsahovat chyby. Proto Váš web před spuštěním prověřujeme, testujeme a kontrolujeme.

 

A co když přidáme 7. P – prosperitu?

Prosperující – obchodní úspěch Vašeho webu bude naší společnou prací. Je na Vás, abyste webu dodali kvalitní obsah, konkurenceschopné zboží, atraktivní služby. Je na nás, abychom webu zajistili nejvyšší pozice ve vyhledávačích, úspěšné reklamní kampaně, pozitivní reakce uživatelů. Zastavte se u nás, společně to dokážeme.

Využijte bezplatnou úvodní konzultaci, rádi Vám řekneme více.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje