Výjimečná situace si žádá výjimečné jednání :)

18. 03. 2020

Vývoj situace okolo viru COVID-19 nás samozřejmě netěší, ale v rámci zdraví se i u nás snažíme přizpůsobit nastalé situaci. Kdo z kolegů mohl, tak se připojil k ostatním #zustavamdoma a pracuje homeoffice.

Výjimečná situace si žádá výjimečné jednání :)

Ostatní kolegové, jejichž práce vyžaduje přítomnost jsou však připraveni vyřešit každý Váš požadavek na výrobu či grafiku.

Stále si udržujeme pozitivní mysl a doufáme, že jak fyzické a duševní zdraví nás všech, tak i ekonomická stabilita tohoto státu, vydrží nápor COVID-19.

V tuto chvíli jsme však vyměnili „košile za něco pohodlnějšího a jedeme dál :)

Vaše veškeré poptávky, objednávky nebo jakékoliv dotazy vyřizujeme tak jak jste zvyklí  a jestli to bude od stolu, z gauče nebo z postele můžete jen hádat :)

Věříme, že celou situace společně zvládneme a brzy se vše vrátí do standartního režimu.

Gábina Jiroutová 

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje