Grafické studio

Jsme týmem špičkových grafiků specializovaných na DTP, grafiku pro internetové služby a interiérovou a exteriérovou reklamu. Vytvoříme Vám kompletní spektrum reklamních a marketingových prvků, od drobných symbolů pro potisk přes plakáty, polepy a webové šablony až po loga, logotypy, design manuály a firemní identitu.

Grafické studio
Webové stránky

Zaměřujeme se na tvorbu mikrostránek, osobních i firemních webových prezentací a jednoduchých katalogových řešení v responzivním designu. Zajistíme pro Vás redesign webových stránek, včetně grafické úpravy šablony krabicového řešení jak pro webové prezentace, tak pro e-shopy. V rámci návrhu a tvorby webu dbáme na individuální přístup, pochopení požadavků klienta a budování vzájemné spolupráce. Naše klienty od počátku zapojujeme do samotného vývoje a mají tak možnost ovlivnit jednotlivé fáze procesu tvorby webu. Pro správu a editaci obsahu webových stránek poskytujeme uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný redakční systém WEBmanager.

Webové stránky
Online marketing

Zaměřujeme se na výkonnostní marketing, což je skvělý způsob, jak oslovit potencionální zákazníky na internetu. Náš tým navrhne a vytvoří webové bannery v souladu s Vaší identitou, optimalizuje Vaše stránky tak, aby byly snadno nalezitelné (SEO), připraví PPC kampaně pro inzertní systémy, napíše přesvědčivé texty a pomůže oslovit Vaše zákazníky pomocí rozesílky newsletterů.

Online marketing
Reklamní předměty

Potěšte své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance reklamními dárky s logem či grafikou Vaší společnosti. Zajišťujeme kompletní služby od grafického návrhu přes potisk, gravírování či výšivku až po doručení na Vaši adresu.

Reklamní předměty
Reklamní textil

Dodáváme tisíce variant reklamního textilu. Zajistíme výšivku či špičkový potisk digitálními technologiemi a sítotiskem. V naší nabídce naleznete oblíbená reklamní trička, polokošile, pracovní oděvy a čepice, ale také mikiny, vesty, sportovní oblečení, kalhoty či ručníky. Nezapomínáme ani na reklamní textil pro děti. U nás si vybere každý.

Reklamní textil
Tiskoviny

Reklamní tiskoviny vytváříme od A do Z. Od perfektního grafického návrhu, připraveného v našem grafickém studiu, přes výrobu ve vlastním tiskovém centru vybaveném moderními technologiemi, a to zejména v oblasti digitálního tisku, až po doručení, distribuci či instalaci velkoformátových reklam.

Tiskoviny
Velkoplošný tisk

Zaměřujeme se na velkoformátový digitální tisk reklamních plachet, samolepek, billboardů, fotografií a dalších. S digitálním velkoplošným tiskem máme mnoho leté zkušenosti a to v širokém spektru různých zakázek od malých samolepek, plakátů, přes bannery, billboardy až po vývěsní štíty, prodejní plachty nebo velké prodejny.

Velkoplošný tisk
Polepy a celopolepy

Polepili jsme tisíce aut, stovky prodejen a jejich výloh, desítky autobusů a dalších dopravních prostředků. Nezastaví nás ani atypicky tvarované plochy, dokonale polepíme obliny, prolisy i drobné prvky. Naše polepy Vám zajistí efektivní reklamu na plochách, jež denně zhlédnou tisíce lidí.

Polepy a celopolepy
Venkovní reklama

Venkovní neboli outdoorová reklama je v dnešní době stále velmi účinný nástroj, jak zaujmout potencionální zákazníky. Specializujeme se na výrobu polepů prodejen a kanceláří, které je možno doplnit světelnou 3D reklamou či vlajkami a mušími křídly. Navrhneme a vyrobíme reklamní plachty a cedule, vytiskneme billboardy, které můžeme umístit i na naše vlastní reklamní plochy nebo vyrobit jejich mobilní konstrukce. V neposlední řadě zajistíme instalaci reklamy.

Venkovní reklama
Interiérová reklama

Chcete prezentovat svou značku, produkty či si zútulnit interiér kanceláře? Zvolte možnosti interiérové reklamy. Navrhneme a vyrobíme roll up bannery, orientační systémy budov a kanceláří, výstavní stránky a expozice. Interiér kanceláře můžete projasnit tapetami s vlastním motivem doplněné o plastická 3D loga.

Interiérová reklama

Historie společnosti

Na reklamním trhu se pohybujeme již 20 let. Hloubavý pohled do košaté historie odhaluje řadu událostí, jež výrazně ovlivnily náš vývoj. Po pečlivém výběru Vám nabízíme skromný seznam okamžiků, které nás přivedly až tam, kde dnes jsme – v Černé za Bory.

200 000 př. n. l.

Zrod Homo sapiens

prvního přímého předchůdce Jiroutů

200 000 př. n. l.
1447 (už našeho letopočtu)

Johannes Guttenberg objevuje knihtisk

a přesně o 555 let později Martin Jirout objevuje výhody lasertisku

1447 (už našeho letopočtu)
1885

Karl Benz vyrábí první automobil

bohužel zatím bez prostoru umožňujícího celopolep…

1885

Následuje několik desetiletí nevýznamných událostí (objev teorie relativity, vynález antikoncepce, zavedení nerezových pivních sudů) zakončených situací zcela mimořádnou, nepředpokládanou a světovými médii nepochopitelně přehlédnutou…

...a právě zde náš příběh plný lásky začíná, takže se usaďte...

Historie společnosti Jirout - Martin a Gabča

1997
Potkali se u Kolína…

…dne 28. října 1997. Dle neověřených legend se tehdy Martin pokoušel  utíkat, ovšem Gábi byla nejen podstatně rychlejší (což je pořád), ale rovněž  argumentačně přesvědčivější (a to jí zůstalo dodnes). Následovala degustace  broskvové vodky (tento nápoj byl v minulém století běžně konzumován za  účelem zjednodušení komunikace mezi osobami opačného pohlaví) ve voze zn.  Trabant. O dalším průběhu večera historie taktně mlčí.

1999

Ještě opravdu mladá Gábi se stěhuje k Martinovi do Bukovky a společně začínají podnikat v jeho pokojíčku.

Prvními odvážnými klienty se stávají Pavel Antoch z Autoskel H. A. K. a Zdeněk Vápeník z Autodopravy Vápeník. Třetí statečný, Jaroslav Novák ze společnosti TOP CENTRUM CZ, tehdy ještě netuší, že bude s malými přestávkami klientem Jiroutů po dalších téměř 20 let.

1999
2001

První zaměstnanec! Hurá!

Na pozici MISTR VÝROBY nastupuje Bohoušek, který „překvapivě“ pochází z  obce Bukovka. Bohoušek je na firmě stále. Trochu si polepšil ? věnuje se  internetovým projektům a chodí do práce v košily. Pro svou každodenní happy  náladu je všemi ženami milován. (Katce to neříkejte, přeci jen … je to  ženatý muž)   

2001
2002

Obývák slouží jako kancelář, zasedací místnost a výroba. Po zjištění, že koupelna není vhodným místem pro zřízení dalšího pracoviště, se stěhujeme na Hůrka.

2002

A pak se to rozjelo…

Z malé rodinné firmy rychle rosteme do středně velké reklamky. Nastupuje Míša, s ideálem, že bude jenom vařit kafe, z čehož ji záhy vyvádějí další úkoly. Iva mění chaotické hromady dokumentů v efektivní a přehledné účetnictví. Obchodní tým posiluje Miky. A po nich přicházejí další a další…

2005

Potkáváme Míru a Milana z M&M reality. Pánové nám projevují důvěru a my vedle nich rosteme, nabíráme zaměstnance, učíme se nové věci, zkrátka se snažíme být důstojným partnerem velké realitky.

2005
2006

Čekání na spasitele končí – ve dveřích firmy stojí nenápadný mladý muž, z něhož se záhy vyklube výjimečně zručný a kreativní grafik. Ivo je s námi dodnes a během let si polepšil a stal se spolumajitelem agentury.

2006
2007

Po 5 letech se historie opakuje – hustota lidí, pracovních potřeb a nábytku přesahuje všechny rozumné meze. Stěhujeme se do Černé za Bory. Dosud nevysvětlenou mysteriózní příhodou je provázena kolaudace nových prostor, při níž se až do rána vozíme nahoru a dolů novým výtahem. Následující den zjišťujeme, že kabina výtahu dosud není nainstalována… Na dně šachty naštěstí leží jen holý beton, nikoli někdo z nás.

2007
2007 (ano, stále...)

Miky po dvou letech práce a dostudování vysoké školy dočasně opustil naše řady, neopustil však Míšu, a tak si užíváme firemní svatbu. Miky ještě dva roky zvyšuje prodeje u Scanie, ale v roce 2009 podléhá osudové přitažlivosti rodinné firmy a definitivně zakotví u Jiroutů.

2007 (ano, stále...)

O něco dříve i o něco později

Poptávka roste a naše tiskárny nestačí chrlit materiály v požadovaném množství. Nechceme zavádět třísměnný provoz, proto průběžně dokupujeme další vybavení. Aniž bychom si toho pořádně všimli, stáváme se jednou z nejmodernějších tiskáren v regionu.

Někdy v mezidobí

Rosteme…

Překračujeme hranici 20 zaměstnanců, o něco později je nás 30. Kdy přesně to bylo? Když máte práce nad hlavu, počítáte projekty, a ne lidi, kteří na nich pracují.

Někdy v mezidobí
2012

Přichází Gábi Dončuková. Gábi č.1 ji poprvé potkává o 11 let dříve v Gekku a od té doby uvažuje, jak Gábi č.2 získat pro Jirouty. V roce 2012 druhá Gábina konečně přichází a záhy se stává postavou, bez které zkrátka nemůžeme existovat. V roce 2017 se Gábi Dončuková stává spolumajitelkou agentury.

2012
2015

Tvrdě makáme...

2013 - 2016
2017

Pořád makáme a spouštíme novou tiskárnu, která dokáže za jedinou hodinu vychrlit 80 m² potištěného papíru širokého až 320 cm. Zkrátka za necelých 60 minut natiskneme v prvotřídní kvalitě šest billboardů…

2017
2017

Měníme se …

K 20 letům jsme si nadělili nové logo a nový web, přiznejme si, oboje už zavánělo minulým stoletím.

Uvědomujeme si, že nelze mít fungující firmu bez kvalitních lidí. Součástí majetkové struktury společnosti se stávají klíčoví lidé, Ivo Beneš, Gabriela Dončuková a Vít Schimdt.

2017

Tohle není konec! Další díly našeho příběhu můžete sledovat na Facebooku

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.

* povinné údaje
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace