Orlice park slaví v kulisách našeho polepu

23. 09. 2016

Orlice park slaví v kulisách našeho polepu

Designově propracované polepy zásadně změnily prostředí objektu a přinesly vnitřním prostorům vizuálně příjemnou rodinnou atmosféru. V Prostorách Orlice parku byly umístěny řádově tisíce metrů čtverečních vysoce kvalitní trvanlivé fólie, unikátním prvkem je souvislý polep stěny o délce 70 metrů. Zajímavostí je použití polopropustné fólie pro polep výtahu k dětskému hřišti.


Instalace v prostředí obchodního centra není jednoduchou záležitostí. Vzhledem k velkému počtu návštěvníků objektu byly práce prováděny pouze mimo běžnou provozní dobu, od 22 do 7 hodin. Na polepy Orlice parku bylo použito přes 1 400 m² vysoce odolné fólie DPF 8000, která radikálně změnila vzhled interiérů a dala vzniknout dětskému hřišti Divočina, jež se díky našim fóliím změnilo v atraktivní a nejmenšími návštěvníky oblíbenou džungli. Vzhledem k ploše polepů není divu, že instalace trvala našemu dvoučlennému týmu téměř dva měsíce. Výsledek ale stojí za to a můžete si jej v Orlice parku prohlédnout každý den. Třeba právě v sobotu 1. října 2016, kdy bude dětské hřiště Divočina slavit druhé narozeniny.


Orlice shopping park je dlouhodobým klientem agentury JIROUT REKLAMY. Kromě velkoplošných polepů pro obchodní centrum zajišťujeme výrobu letáků a plakátů, naši práci najdete rovněž na webových stránkách či světelných panelech na průčelí centra.

Zavřít

Domluvte si
s námi schůzku :)

Zastavte se u nás na úvodní konzultaci.
Ukážeme Vám cestu k úspěšné reklamě.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* povinné údaje